Pronájem pozemku, Jílové u Držkova, 20000 m2

Jílové u Držkova

Cena na vyžádání Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(cena dohodou)

Prověřené firmy v Jílovém u Držkova

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Michal Vašek

Veliká životní rozhodnutí, ale i drobné požadavky klientů si zaslouží tu nejvyšší kvalitu a péči. Díky Finančnímu plánování a profesionálnímu přístupu jsme schopni s jistotou plnit životní cíle našich klientů.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Okna a dveře

Rekonstrukce

Malíři

Úklidové služby

Informace k pozemku

Nabízíme k pronájmu zatopený břidlicový lom plus okolní pozemky cca 20.000m2
Lom se nachází v obci Jílovém u Držkova na rozmezí Krkonoš a Českého ráje, 6km od Železného Brodu a 15km od Malé Skály. Harrachov 22Km. Jedná se o úchvatné místo s neporušenou přírodou.
V Obci je sportovní hřiště s umělým povrchem, zastávka autobusů a hospoda. Výjimečná poloha lomu v blízkosti lyžařských a běžeckých areálů, cyklostezek. Příjezd k lomu po nové asfaltové komunikaci. Lom má dostatečný přítok vody. Pozvolný vstup do vody, celoročně čistá voda. Široká možnost využití celého areálu. Preferujeme dlouhodobý pronájem. Cena pronájmu je na dohodě.

Parametry pozemku

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
cena dohodou
Aktualizováno
20. 4. 2022
Adresa
Jílové u Držkova
ID
JILOVE
Plocha nemovitosti
20000 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

1. Real - Invest, s.r.o.

Hybernská 1007/20, Praha

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 3 lidí

Prodejce

Aleš Holinka

Aleš Holinka

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu pozemků v Jílovém u Držkova?