Prodej ubytování, Orlík nad Vltavou, 630 m2

Orlík nad Vltavou

12 000 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 57 188 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Orlíku nad Vltavou

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Bc. Lukáš Kaderka

​Pro Raiffesen stavební spořitelnu pracuji více jak deset let. Tuto práci jsem převzal po otci, který zde pracoval více jak patnáct let.
Za tu dobu jsem získal mnoho zkušeností s financováním bytové potřeby, zajištěním životních rizik a zajištěním rodin a rodinných příslušníků pro nenadálé situace.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k nemovitosti

Nabízíme k prodeji čtyřpodlažní komerční budovu s přilehlou zahradou, která se nachází v obci Orlík nad Vltavou, v těsné blízkosti vyhledávané přehrady Orlík a stejnojmenného zámku z 13. století. Dům je určen k rekonstrukci a nabízí možnost flexibilní přestavby podle svých představ a využitelnosti, jednou z možností je apartmánový dům s wellness. Celková užitná plocha činí 817 m2 a k domu náleží pozemek o rozloze 1238 m2.

V suterénu (167 m2) se nachází sklepy, sklady a technické zázemí. V prvním podlaží (202 m2) je komerční prostor, kanceláře a sociální zázemí. Druhé podlaží (194 m2) zahrnuje celkem čtyři samostatné apartmány, každý s vlastní kuchyní, koupelnou a toaletou. Na posledním podlaží se rozkládá prostorný půdní prostor (234 m2) k možné vestavbě dalších apartmánů. Součástí je také samostatná garáž (20 m2).

Momentální uspořádání:
Suterén – technické a skladovací prostory 167 m2
Samostatná garáž – 20 m2
1. NP – komerční prostor a sociální zázemí 202 m2
2. NP – apartmány 194 m2
3. NP – půdní prostory 234 m2

Vytápění je zajištěno elektrickým kotlem, ohřev TUV elektrickým bojlerem. Zajímavé uspořádání a rozměry vnitřních prostor nabízejí možnost změny v souladu se záměry vlastníka tak, aby nemovitost zcela odpovídala všem moderním nárokům.

Obec Orlík nad Vltavou se nachází v jižních Čechách, v severní části okresu Písek a na levém břehu řeky Vltavy a přehrady Orlík. Své jméno převzala díky zámku z 13. století, který je kulturní památkou a stojí na skalním útesu. Krásný je také rozlehlý zámecký park v anglickém stylu. Nádherné okolí, rozmanité možnosti výletů pro pěší turistiku, cyklostezky, vodní sporty a rybaření. Aktuální výstavba dálnice D4 zajistí skvělou dopravní dostupnost z Prahy.

Parametry nemovitosti

Cena
12 000 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
8. 4. 2022
Adresa
Orlík nad Vltavou
ID
N6152
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Plocha užitná
817 m2
Typ objektu
Patrový
Podlahová plocha
630 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Garáž

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

LUXENT exkluzivní nemovitosti

Pařížská 131/28, Praha 1

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 5 lidí

Prodejce

Ing. Zdeněk Jemelík

Ing. Zdeněk Jemelík

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje ubytování v Orlíku nad Vltavou?

Podobné nemovitosti