Prodej pozemku pro bydlení, Praha - Horní Počernice, Řešetovská, 399 m2

Řešetovská, Praha

8 490 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 40 461 Kč /za měsíc

(Cena uvedena vč. provize a právního servisu)

Prověřené firmy v Praze

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Miroslav Sup

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Rekonstrukce

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Kuchyňské potřeby

Kuchyňské spotřebiče

Grily/Krby

Ložní prádlo

Koupelny a kuchyně

Stavebniny

Informace k pozemku

Stavební pozemek - 399 m2, který se nachází v Horních Počernicích v Praze 20. Jedná se o pozemek zastavěné plochy a nádvoří o výměře 273 m2 do tvaru L, jehož součástí je budova bez čísla popisného a evidenčního - jiná stavba a o pozemek ostatní plochy o výměře 126 m2, nacházející se před budovou. K budove je zpracována studie na předtavbu na bytovy dům o čtyřech mezonetových bytových jednotkách. Inženýrské sítě - elektro, kanalizace, vodovod. Okolí má venkovský ráz. Ulice je téměř bez provozu, hned v sousedství se nachází Chvalský zámek. Občanská vybavenost - škola a školka v docházkové vzdálenosti několika minut. V okolí je lékárna, obchody, restaurace, banka apod. Veškerá občanská vybavenost je na Černém Mostě, kde se nachází nejbližší Metro B - 10 min. chůzí, 8 min. MHD. Velmi dobrá dopravní dostupnost autem - 1 min. Městský okruh, 2 min. Pražský okruh. Pro více informací volejte manažera nabídky.

Parametry pozemku

Cena
8 490 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Cena uvedena vč. provize a právního servisu
Aktualizováno
20. 5. 2022
Adresa
Řešetovská, Praha
ID
N06270
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha budovy
273 m2
Podlahová plocha
399 m2
Plocha nemovitosti
399 m2
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Asfaltová
Telekomunikace
Internet, Kabelová televize
Doprava
Dálnice, Silnice, MHD
Voda
Dálkový vodovod

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 29 lidí

Prodejce

Jan Svoboda

Jan Svoboda

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Praze?

Podobné nemovitosti