Pronájem garáže, Ústí nad Labem, Kekulova, 18 m2

Kekulova, Ústí nad Labem

2 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prověřené firmy v Ústí nad Labem

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Bc.Martin Svačil

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Okna a dveře

Rekonstrukce

Informace k nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem garáže v Ústí nad Labem, ve vyhledávané lokalitě Klíše, ulice Kekulova. Garáž má v zadní části dílnu k možnému využití a před garáží je uzamčený pozemek , kde je další parkovací místo. Garáž je na rovině s dobrým přístupem od silnice. Majitel požaduje měsíční nájemné ve výši 2000,-Kč, vratnou kauci 10.000,- Kč, provize RK 2000,- Kč. Ev. číslo: 638645.

Parametry nemovitosti

Cena
2 000 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Aktualizováno
24. 3. 2022
Adresa
Kekulova, Ústí nad Labem
ID
639259
Stavba
Dřevěná
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
18 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Zuzana Němečková

Zuzana Němečková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu garáží v Ústí nad Labem?

Podobné nemovitosti