Pronájem garáže, Příbram, Obecnická, 18 m2

Obecnická, Příbram

1 100 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(+ jistota a provize RK)

Prověřené firmy v Příbrami

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Lucie Novotná

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Podlahy

Elektrikářské práce

Informace k nemovitosti

K podnájmu nabízíme, řadovou, zděnou garáž ve velmi dobrém stavu. Nachází se ve skupině garáží mezi ulicemi Lilka a Obecnická v Příbrami I. Garáž je bez elektřiny, suchá, vymalovaná s betonovou podlahou, na které je položené PVC. Užitná plocha je 17,5 m2. Má výklopná vjezdová vrata, opatřena dvěma zámky. Podmínka uzavření nájemní smlouvy je složení jistoty 3.300 Kč, uhrazení prvního nájemného a provize RK 2 tis. Kč. Ihned k dispozici.

Parametry nemovitosti

Cena
1 100 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
+ jistota a provize RK
Aktualizováno
21. 3. 2022
Adresa
Obecnická, Příbram
ID
342
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
18 m2
Typ objektu
Přízemní

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Reality Pintner

Dlouhá 90, Příbram

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 4 lidí

Prodejce

Bc. Petr Pintner

Bc. Petr Pintner

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu garáží v Příbrami?

Podobné nemovitosti