Pronájem garáže, Příbram, K Podlesí, 18 m2

K Podlesí, Příbram - Příbram VI-Březové Hory

1 200 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(+ jistota a provize RK)

Prověřené firmy v Příbrami

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Lucie Novotná

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Podlahy

Elektrikářské práce

Informace k nemovitosti

K pronájmu nabízíme suchou, řadovou, zděnou, garáž v Příbrami VI - Březové Hory. Garáž se nachází u podniku ZAT a.s. ve skupině jiných garáží. Vjezdová, ocelová vrata jsou dobře zabezpečená několika zámky a rozporou. Světlá výška vjezdu do garáže je okolo 2 m, ale garáž má jinak vysoký strop. Podlahu má betonovou a její zastavěná plocha je 19 m2. Podmínka uzavření nájemní smlouvy je složení jistoty vy výši tří nájmu, uhrazení první nájmu a provize RK ve výši 2 tis. Kč. Garáž je ihned k dispozici.

Parametry nemovitosti

Cena
1 200 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
+ jistota a provize RK
Aktualizováno
21. 3. 2022
Adresa
K Podlesí, Příbram - Příbram VI-Březové Hory
ID
341
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
18 m2
Typ objektu
Přízemní

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Reality Pintner

Dlouhá 90, Příbram

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 5 lidí

Prodejce

Bc. Petr Pintner

Bc. Petr Pintner

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu garáží v Příbrami?

Podobné nemovitosti