Prodej pozemku pro bydlení, Luhačovice, 7494 m2

Luhačovice

300 Kč /za metr čtvereční HYPOTÉKA od 1 Kč /za měsíc

(cena k jednání)

Prověřené firmy v Luhačovicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Michaela Marková

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Služby pro renovaci koženého čalounění

Informace k pozemku

Prodej stavebního pozemku 7 494 m2,Luhačovice

Prodej stavebního pozemku 7 494 m2,Luhačovice Stavební pozemek 7494 m2 , Luhačovice. Nabízíme k prodeji pěkný, slunný pozemek určený územním plánem k výstavbě rodinných domů, s překrásným výhledem na lázeňské město Luhačovice o celkové výměře 7494 m2, situovaného na jižním svahu v lokalitě Luhačovice - Slunná. Pozemek je přibližně obdélníkového tvaru, umístěný částečně podél nové asfaltové komunikace. IS uloženy podél této komunikace. Rozměry pozemku jsou cca 40 x 200 m.Využití pozemku je částečně omezeno ochranným pásmem VN. Prodej pozemku je možný jen vcelku. Velmi zajímavá lokalita i pro investory.

Parametry pozemku

Cena
300 Kč /za metr čtvereční Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
cena k jednání
Aktualizováno
7. 3. 2022
Adresa
Luhačovice
ID
15007
Plocha užitná
7494 m2
Lokalita objektu
Okraj obce

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

1. Reality CZ

Hlaváčkovo nám. 217/1, Prostějov

Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 10 lidí

Prodejce

makléř 2

makléř 2

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Luhačovicích?