Pronájem zahrady, Mirošovice, Na Hůře, 956 m2

Na Hůře, Mirošovice

2 500 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(+ provize RK)

Prověřené firmy v Mirošovicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Finest Consulting s.r.o.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k pozemku

Pronájem zahrady, 956 m², Mirošovice, ul. Na Hůře

Nabízíme zajímavý pozemek k zahradničení, odpočinku nebo jako základnu v přírodě vzdálenou 15 minut od Prahy. Výborné místo pro výlety, koupání v blízkém Štičím rybníku či k jinému aktivnímu odpočinku.

Garantovaný dlouhodobý pronájem na pět až deset let dle dohody s možností opce na další pronájem. WC a pitná voda jsou vzdálené 60 metrů, na pozemek vede vlastní přístupová silnice, možnost umístění karavanu či mobilheimu, elektřina k dispozici dle dohody. Kanalizace v místě není, žumpa vzhledem k blízkosti potoku není reálná.
Měsíční nájem se po 1. roce navýší o 1 300 Kč.

V obci je kompletní občanská vybavenost. Majitel plánuje kultivaci prostoru. Pozemek, který je déle neobdělávaný, vyžaduje úpravu porostu a lze oplotit.

Přes pozemek protéká potůček, atraktivní lokalita na kraji obce 200 m od lesa, vhodné pro rybáře. Výborná dostupnost: blízko Exitu 21 na D1, vlaková zastávka Mirošovice je 15 min pěšky. V obci je kompletní občanská vybavenost.

Parametry pozemku

Cena
2 500 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
+ provize RK
Aktualizováno
4. 3. 2022
Adresa
Na Hůře, Mirošovice
ID
765849
Stav objektu
Dobrý
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
956 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 5 lidí

Prodejce

Nikola Juránková

Nikola Juránková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu zahrad v Mirošovicích?