Fingo banner

Pronájem zahrady, Mirošovice, Na Hůře, 956 m2

Na Hůře, Mirošovice

2 500 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(+ provize RK)

Prověřené firmy v Mirošovicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Rekonstrukce

Úklidové služby

Informace k pozemku

Pronájem zahrady, 956 m², Mirošovice, ul. Na Hůře

Nabízíme zajímavý pozemek k zahradničení, odpočinku nebo jako základnu v přírodě vzdálenou 15 minut od Prahy. Výborné místo pro výlety, koupání v blízkém Štičím rybníku či k jinému aktivnímu odpočinku.

Garantovaný dlouhodobý pronájem na pět až deset let dle dohody s možností opce na další pronájem. WC a pitná voda jsou vzdálené 60 metrů, na pozemek vede vlastní přístupová silnice, možnost umístění karavanu či mobilheimu, elektřina k dispozici dle dohody. Kanalizace v místě není, žumpa vzhledem k blízkosti potoku není reálná.
Měsíční nájem se po 1. roce navýší o 1 300 Kč.

V obci je kompletní občanská vybavenost. Majitel plánuje kultivaci prostoru. Pozemek, který je déle neobdělávaný, vyžaduje úpravu porostu a lze oplotit.

Přes pozemek protéká potůček, atraktivní lokalita na kraji obce 200 m od lesa, vhodné pro rybáře. Výborná dostupnost: blízko Exitu 21 na D1, vlaková zastávka Mirošovice je 15 min pěšky. V obci je kompletní občanská vybavenost.

Parametry pozemku

Cena
2 500 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
+ provize RK
Aktualizováno
26. 8. 2022
Adresa
Na Hůře, Mirošovice
ID
765849
Stav objektu
Dobrý
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
956 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo M&M reality

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 32 lidí

Prodejce

Šárka Cahová

Šárka Cahová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu zahrad v Mirošovicích?

Podobné nemovitosti