Prodej ubytování, Frýdek-Místek - Lysůvky, Hraniční, 533 m2

Hraniční, Frýdek-Místek, Lysůvky

Cena na vyžádání /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(cena u makléře)

Prověřené firmy v Frýdku

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Kateřina Mlynářová

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k nemovitosti

Budova byla původně vybudována jako rodinný dům s provozovnou, v suterénu byla restaurace a garáž, v nadzemních podlažích byly dva byty 4+1 a 6+1. Následně objekt sloužil jako penzion a v současnosti je využíván jako Domov se zvláštním režimem.

Nachází se na ulici Hraniční ve Frýdku - Místku, v místní části Lysůvky. Jedná se o lokalitu s dostatkem zeleně, výhledem na panorama Beskyd s Lysou Horou, Palkovické hůrky a přehradu Olešná. Souběžně s místní komunikací probíhá rychlostní komunikace R48 Český Těšín - Olomouc. Autobusová zastávka MHD a příměstských linek je v dosahu cca 500 m.

Jedná se o samostatnou třípodlažní plně podsklepenou budovu, v 1.PP s celkovou užitnou plochou 179 m2 se nachází kuchyně s výdejnou stravy, společenská místnost, kancelář, provozní koutek, šatna, sklad, příruční sklad, úklidová a čisticí místnost a dílna.

V 1.NP (178 m2) se nachází zádveří se schodištěm, chodba, 4 třílůžkové pokoje, společenská místnost, provozní místnost, sklad, prádelna, velká koupelna se sprchou a 3 toalety.

V 2.NP (podkroví) o výměře 176 m2 je chodba, 7 dvoulůžkových pokojů, 4 koupelny a WC.

Budova byla zkolaudována v roce 1992, od roku 2006 postupně rekonstruována. Okna vyměněna za plastová, vstupní dveře bezpečnostní - protipožární, zatepleno podkroví, zřízení ústředního topení s plynovým kondenzačním kotlem (rozvody v mědi), nové 200l ohřívače vody, plovoucí podlahy, dlažby a PVC, rekonstrukce některých koupelen (větší část v původním stavu), dále instalace protipožárních dveří ve všech podlažích a instalace nouzového osvětlení v celém objektu. Současně byl přestavěn strop nad schodištěm na protipožární a samonosný a bylo provedeno opláštění krovů v půdním prostoru protipožárním sádrokartonem. V podkroví jsou provedeny částečně obklady dřevem, schodiště je betonové s keramickým povrchem. V objektu byl instalován protipožární hydrant.

Celková plocha oploceného pozemku je 600 m2, venkovní prostory mají upravenu odpočinkovou zónu, posezení i zahrádku.

Parametry nemovitosti

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
cena u makléře
Aktualizováno
12. 5. 2022
Adresa
Hraniční, Frýdek-Místek, Lysůvky
ID
158-NP02076
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
533 m2
Vybaveno
Ne
Typ objektu
Patrový
Plocha budovy
446 m2
Plocha nemovitosti
154 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V, 400V
Plyn
Plynovod
Odpad
Septik, Jímka
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

RE/MAX Nej

Hlavní třída 436/77, Havířov

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 7 lidí

Prodejce

Ivo Koláček

Ivo Koláček

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje ubytování v Frýdku?

Podobné nemovitosti