Prodej chaty, Lštění, Pod Lesem, 35 m2

Pod Lesem, Lštění

5 200 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 21 479 Kč /za měsíc

(Vč. provize a právního servisu)

Prověřené firmy v Lštění

Nábytek

Zednické práce

Informace k domu

Hledáte klidné místo, kde si po náročném pracovním týdnu vyčistíte hlavu? Rádi Vás pozveme na prohlídku rekreačního objektu v okrajové části obce Zlenice s krásným výhledem na údolí řeky Sázavy a protější kopce. Pokud rádi houbaříte, zajisté oceníte hluboké lesy nacházející se přímo za zahradou.

Díky rozmanitosti okolí Vás zde nuda určitě nečeká. Můžete si užít rybaření v nedaleké řece Sázavě, můžete se vydat prozkoumat okolí po Posázavské stezce, půjčit si loď v nedaleké půjčovně či se vykoupat u jezu nebo třeba navštívit zříceninu hradu Zlenice.

Chatička se nachází ne mírně svažitém pozemku o rozloze 992m2 s vlastní studnou a vzrostlými ovocnými stromy. Elektřina je zavedena přímo do objektu. Parkovat lze na pozemku případně podél příjezdové cesty. Nemovitost se nachází pouhých 25 minut od Prahy.

Pokud Vás nemovitost zaujala budeme se na Vás těšit na prohlídce.

Parametry domu

Cena
5 200 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Vč. provize a právního servisu
Aktualizováno
11. 1. 2022
Adresa
Pod Lesem, Lštění
ID
201921
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Plocha užitná
35 m2
Typ objektu
Přízemní
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha nemovitosti
992 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Topení
Lokální tuhá paliva
Telekomunikace
Telefon
Doprava
Vlak, Silnice, Autobus
Voda
Místní zdroj

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Bidli

Jindřišská 889/17, Praha 1

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Jan Brábník

Jan Brábník

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Lštění?