Prodej bytu 3+kk, Praha - Smíchov, Pod Kotlářkou, 92 m2

Pod Kotlářkou, Praha 5

15 290 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 63 155 Kč /za měsíc

(cena uvedena včetně DPH, parkingu a sklepu)

Prověřené firmy v Praze 5

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Oktábec - Finance s.r.o.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k bytu

V těsném sousedství přírodní památky Skalka, v lokalitě Prahy 5, na rozmezí Pražského Smíchova a Motola, začíná vyrůstat nový komorní bytový projekt Homolka Hills, který zahrnuje pouze 19 bytů a 5 řadových rodinných domů. Byt Vás zaujme promyšlenou dispozicí, kvalitním zvýšeným standardem a prostornými dřevěnými a zelenými terasami o celkové výměře 70 m2, proto je přímo předurčen pro rodinné bydlení. Mimořádné bydlení v širším centru Prahy a zároveň u lesa! V ceně bytu zděný sklep a parkovací stání. Klient může ovlivnit dispozici a vybavení v rámci klientských změn. Snadné a dostupné financování - nyní rezervační záloha 100.000,-- Kč, do 30.6.2022 následuje podpis smlouvy o smlouvě budoucí kupní a uhrazení první splátky kupní ceny ve výši 15% kupní ceny (rezervační záloha se započítává na kupní cenu), doplatek po kolaudaci (předpoklad 2Q/2024).

Parametry bytu

Cena
15 290 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
cena uvedena včetně DPH, parkingu a sklepu
Aktualizováno
12. 1. 2022
Adresa
Pod Kotlářkou, Praha 5
ID
HH613
Stavba
Skeletová
Stav objektu
Projekt
Plocha užitná
92 m2
Vlastnictví
Osobní
Podlahová plocha
92 m2
Třída energetické náročnosti
B - Velmi úsporná
Doprava
Silnice, MHD
Terasa

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

REAL DEVELOPMENT 2001, a.s.

Lidická 400/39, Praha 5

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 15 lidí

Prodejce

Mgr. Stanislav Židek

Mgr. Stanislav Židek

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 3+kk v Praze 5?

Podobné nemovitosti