Prodej restaurace, Rajnochovice, 549 m2

Rajnochovice

10 300 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 42 544 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Rajnochovicích

Podlahy

Okna a dveře

Čištění sedacích souprav a interiérů automobilů

Informace k nemovitosti

Prodej zrekonstruovaného objektu restaurace s palírnou včetně objektu bývalé stolárny v obci Rajno

Realitní kancelář nabízí k prodeji zrekonstruovaný zemědělský komplex o zastavěné ploše 549 m2(objekt bývalého kravína) v atraktivní lokalitě obce Rajnochovice v okrese Kroměříž, který je využíván jako restaurace a certifikovaná pěstitelská pálenice. Restaurace je řešena samostatným vstupem do lokálu s barem. K dispozici je dětský koutek a sociální zázemí včetně kanceláře. V zadní části komplexu se nachází skladové prostory a garáž. Pěstitelskou pálenici je možno využívat samostatně. Celý objekt je napojen na kompletní inženýrské sítě elektřinu, plyn, vodovodní řád a odpadní jímku s přepadem. Podkroví objektu je konstruováno jako příprava na ubytování hotelového typu. K tomuto záměru je zpracována vizualizace.
Druhým objektem k prodeji je budova určená k částečné rekonstrukci, dříve využívaná jako stolárna a sklad dřeva. Tato budova stojí na cizích pozemcích o celkové výměře cca 440 m2.
V případě zájmu kontaktujte makléře nabídky.

Parametry nemovitosti

Cena
10 300 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
2. 12. 2021
Adresa
Rajnochovice
ID
1622/2875
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Po rekonstrukci
Plocha užitná
549 m2
Typ objektu
Patrový
Plocha nemovitosti
549 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Realitní kancelář Oknorealit

Žerotínovo nám. 15, Přerov

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

JUDr. Jusko Igor

JUDr. Jusko Igor

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje restaurací v Rajnochovicích?

Podobné nemovitosti