Royal vision banner

Pronájem kanceláře, Brno, Palackého třída

Palackého třída, Královo Pole

3 500 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prověřené firmy v Brně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Libor Bukáček

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Návrhy Interiérů

Informace k nemovitosti

Klidná kancelář s možností skladu, Palackého třída, Kr. Pole

Nabízíme suterénní kancelář v cihlovém domě na Palackého třídě v Brně-Králově Poli. Jedná se o prostor v klidném nájemním domě o výměře 17,72 m2 s novou kuchyňkou a koupelnou se sprchovým koutem.

Prostor je vytápěn novým kondenzačním kotlem zn. Chaffoteaux, který zajišťuje i ohřev vody. Jsou zde samostatné měřiče všech energií, plyn a elektřinu si nájemník přepisuje na své jméno. Voda vyúčtovatelná pronajímatelem.

Možnost pronájmu dvou skladů o celkové výměře 21 m2 přímo přístupných z kanceláře.

Volné v průběhu listopadu.

Parametry nemovitosti

Cena
3 500 Kč /za měsíc
Aktualizováno
2. 12. 2021
Adresa
Palackého třída, Královo Pole
ID
1618
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Po rekonstrukci
Typ objektu
Přízemní

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Realitní kancelář Oknorealit

Žerotínovo nám. 15, Přerov

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Kolář Miloš

Kolář Miloš

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu kanceláří v Brně?

Podobné nemovitosti