Prodej obchodního prostoru, Blovice, Americká, 405 m2

Americká, Blovice

Cena na vyžádání /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(Info u RK)

Prověřené firmy v Blovicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Jitka Fučíková

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Podlahy

Rekonstrukce

Stěhovací služby

Střechy

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k nemovitosti

Prodej obchod a služby, 405 m², Blovice, ul. Americká

Chcete novostavbu s čistými komerčními prostory v centru Blovic..? Nebo naopak prostor pro vytvoření až osmi menších bytů..? Máme pro Vás řešení. Dům se nachází na Americké třídě v Blovicích. Byl postaven v roce 2011, od té doby byl využíván jako chovatelské potřeby a květinářství. Nabízí tři patra podlahové plochy, každé o rozloze cca 140 m². Součástí prodeje je i parcela za domem o rozloze 452 m², kterou je možné využít jako ostatní plochu nebo ke stavbě skladu nebo dalšího domu. Ohledně více informací neváhejte kontaktovat makléře a domluvit si prohlídku.

Parametry nemovitosti

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Info u RK
Aktualizováno
24. 6. 2022
Adresa
Americká, Blovice
ID
781203
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
405 m2
Vybaveno
Částečně
Lokalita objektu
Centrum obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
600 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 17 lidí

Prodejce

Bc. Václav Přibek

Bc. Václav Přibek

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje obchodních prostor v Blovicích?

Podobné nemovitosti