Pronájem skladu, Prostějov, 580 m2

Prostějov

29 200 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prověřené firmy v Prostějově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Jana Račková

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Zednické práce

Informace k nemovitosti

Nabízíme k pronájmu část skladově výrobní haly v průmyslové zóně na kraji Prostějova v bezprostřední blízkosti rychlostní komunikace Prostějov - Olomouc, jedná o výborně dopravně dostupný areál. Hala je přístupná z hlavní areálové komunikace, bezproblémové zásobování vč. kamionové dopravy.

K dispozici plechovou halu o velikosti:
- 580 m2

Technické specifikace:
- výška skladu 4 m
- nosnost podlah 5t/m2
- přímý vjezd

Areál disponuje dostatkem parkovacích míst, nabízí další kancelářské zázemí, popř. skladové i výrobní plochy. Je zabezpečen ostrahou.

Pro více informací nás kontaktujte.
Neplatíte provizi.

Parametry nemovitosti

Cena
29 200 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Aktualizováno
15. 11. 2021
Adresa
Prostějov
ID
01993
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
580 m2
Typ objektu
Přízemní
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Sklady.cz

Bucharova 1314/8, Praha

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 5 lidí

Prodejce

Roman Kučera

Roman Kučera

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu skladů v Prostějově?

Podobné nemovitosti