Prodej zemědělské půdy, Úvaly, 14564 m2

Úvaly

93 Kč /za metr čtvereční HYPOTÉKA od 0 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Úvalech

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Finest Consulting s.r.o.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Rekonstrukce bytů

Zednické práce

Architekt

Informace k pozemku

Zemědělské pozemky, Úvaly u Prahy, okres Praha-východ

Prodej zemědělských pozemků, Úvaly u Praha, okres Praha-východ. Nabízíme prodej zemědělských pozemků o celkové výměře 14.564 m2 v katastrálním území Úvaly u Prahy. Pozemky se skládají ze 12.373 m2 orné půdy a 2.191 m2 neplodné půdy. Jsou obhospodařovány na základě nájemní smlouvy. Více informací u makléře.

Parametry pozemku

Cena
93 Kč /za metr čtvereční Spočítat hypotéku
Aktualizováno
9. 11. 2021
Adresa
Úvaly
ID
6231
Plocha nemovitosti
14564 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Ka – New Generation Reality s.r.o.

Vodárenská 3463, Mělník

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 7 lidí

Prodejce

Nicol Hrdý

Nicol Hrdý

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje zemědělských půd v Úvalech?

Podobné nemovitosti