Pronájem garáže, Chvaletice, 17 m2

Chvaletice

1 190 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prověřené firmy v Chvaleticích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Martin Korba

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Zednické práce

Sauny

Informace k nemovitosti

Pronájem suché a čisté garáže po rekonstrukci. Elektrická energie není přivedena. Měsíční nájemné 1190,-, majitel požaduje tříměsíční kauci + 3000,- provize RK. Volné ihned.

Parametry nemovitosti

Cena
1 190 Kč /za měsíc
Aktualizováno
2. 12. 2021
Adresa
Chvaletice
ID
003675
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
17 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Realitní kancelář JUDr. Josef Křen

dr. Zikmunda Wintra 834/10, Praha 6

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 2 lidí

Prodejce

Radek Demele

Radek Demele

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu garáží v Chvaleticích?

Podobné nemovitosti