Prodej chaty, Rušinov, 90 m2

Rušinov

Cena na vyžádání Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prověřené firmy v Rušinově

Informace k domu

Nabízíme k prodeji rekreační chatu v chatové osadě Modletín, vzdálené cca 4km od obce Horní Bradlo na Vysočině.

Jedná se o chatu převážně zděnou, přízemní, podsklepenou se sedlovou střechou v krásné přírodě chráněné krajinné oblasti. Odhadem byla postavena v 70.letech.

Nosná i dřevěná konstrukce je částečně oboustranně obitá dřevem. Dispozičně chata nabízí v I.nadzemním podlaží verandu, WC, kuchyni, obývací místnost se vstupem na velice prostornou terasu, ložnici. V I.podzemním podlaží se nachází garáž, dřevník, koupelna a domácí sauna. Je zde umístěn kotel na tuhá paliva s rozvodem do radiátorů, momentálně je však nefunkční.

Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou, sporákem na plynovou bombu, dřezem.
V obývacím pokoji jsou umístěna kamna na tuhá paliva. Vybavení chaty nábytkem je dle společné domluvy s majitelem.

Chata je napojena na elektřinu, odkanalizování je do žumpy na vyvážení. Na pozemku je vybudována kopaná studna - hloubka 6 metrů.
Přístup k chatě je po zpevněné komunikaci vedoucí od zastavěné obytné části Modletína do chatové osady. Vzdálenost k lesu cca 50 metrů, koupání nejblíže Sečská přehrada. Obchod se nachází v Horním Bradle cca 4 km.

Předností této chaty je její umístění. Nádherný výhled do krajiny, krásný pozemek o výměře 387 m2 s okrasnými dřevinami, ohništěm, funkční udírnou a dostatečným místem pro parkování.

V chatě se nachází menší půdní prostor k uložení věcí, materiálu apod.

Chata je připravena k prodeji ihned.

Parametry domu

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Aktualizováno
15. 11. 2021
Adresa
Rušinov
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
90 m2
Typ objektu
Přízemní
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha nemovitosti
387 m2
Elektřina
230V
Voda
Místní zdroj
Garáž

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Jana Elisabeth Eisnerová

Havlíčkova 841, Pardubice

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 8 lidí

Prodejce

Jana Elisabeth Eisnerová

Jana Elisabeth Eisnerová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Rušinově?