Pronájem pozemku, Brno - Řečkovice, Žilkova, 20 m2

Žilkova, Brno-Řečkovice a Mokrá Hora

1 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(+ provize RK)

Prověřené firmy v Brně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k pozemku

Nabízíme pronájem části pozemku za účelem parkování karavanu nebo jiného vozidla v Brně-Řečkovicích, ul. Žilkova.

Jedná se o zaparkování pouze prázdného, např. sezónně odstaveného vozidla, nikoli obydleného karavanu. Bez připojení na elektřinu, vodu a další sítě. Pozemek je udržovaný a oplocený. Vzadu má samostatný přístup-branku a vjezd. Na pozemku je udržovaný trávník a vzrostlé stromy. Majitel bude pozemek udržovat i nadále.
Za umístění karavanu či jiného vozidla požaduje majitel částku 1.000 Kč za měsíc, vratná kauce na dálkový ovladač k bráně 2.000 Kč.
Je možné zde umístit i větší množství karavanů.

Parametry pozemku

Cena
1 000 Kč /za měsíc
Poznámka k ceně
+ provize RK
Aktualizováno
12. 1. 2023
Adresa
Žilkova, Brno-Řečkovice a Mokrá Hora
ID
RO2325
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
20 m2
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 63 lidí

Prodejce

Tomáš Bajgl

Tomáš Bajgl

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu pozemků v Brně?