Jana Racková banner

Prodej rodinného domu, Polkovice, 180 m2

Polkovice

4 890 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 20 198 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Polkovicích

Okna a dveře

Rekonstrukce bytů

Informace k domu

Prodej RD v obci Polkovice

S výhradním zastoupením majitele si vám dovoluji nabídnout prodej rodinného domu v obci Polkovice. Jedná se o dvougenerační dům, který má dvě bytové jednotky se samostatnými vchody, a to 4+1 a 2+1. Z obou bytů je vstup francouzským oknem do prostorného dvorku se zelení. Nachází se zde hospodářský přístřešek, který je možné upravit na kryté posezení nebo zbourat v rámci rozšíření pozemku zahrady. Velkou předností domu je nejen prostorný dvorek, ale i půda, která je připravena na vybudování podkroví. Parkování možné v průjezdu domu.

Dům je po převažující rekonstrukci jako je nová střecha včetně krovů a plechové krytiny, nové rozvody elektřiny, plynu, vody, nové topení, okna. Dále je zde nová kanalizace včetně odpadů, která bude spuštěna do provozu cca od jara, jinak septik. Voda je obecní. Na domě je třeba dodělat fasádu, částečně koupelnu u bytu 4+1, která je společná s WC.
Druhá bytová jednotka je dispozičně jako 2+1 s koupelnou se sprchovým koutem a WC. Jeden pokoj směřuje do hlavní cesty, druhý přes francouzské okno do zahrady-dvorku.
Vytápění domu řešeno plynovým kotlem, ohřev vody je přes elektrický bojler.
Obec Polkovice leží v okrese Přerov, je zde základní škola pro 1. až 5.ročník, žáci vyšších ročníků dojíždí nejčastěji do Kojetína. Je zde i mateřská škola včetně školní jídelny.

Pokud vás zaujala nabídka tohoto domu, zavolejte si bližší informace a prohlídku domu, na kterou vás tímto zvu.

Parametry domu

Cena
4 890 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
22. 10. 2021
Adresa
Polkovice
ID
280/4802
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
180 m2
Typ objektu
Přízemní
Plocha budovy
310 m2
Podlahová plocha
180 m2
Plocha nemovitosti
839 m2
Plocha zahrady
529 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Dalphen Reality

28. října 1584/281, Ostrava

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 973 lidí

Prodejce

Hukelová Dagmar

Hukelová Dagmar

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Polkovicích?

Podobné nemovitosti