Pronájem garáže, Ostrava - Vítkovice, Rozumova, 19 m2

Rozumova, Ostrava, Vítkovice

1 500 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prověřené firmy v Ostravě

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Kamila Krejčí

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Elektrikářské práce

Informace k nemovitosti

Pronájem garáže, 19 m², Ostrava, ul. Rozumova

Nabízíme k pronájmu garáž, která je velmi prostorná - 19m2. Garáž je po rekonstrukci (nová střešní krytina IPA, vymalovaná, natřená vrata) a bez elektřiny. Garáž disponuje velmi dobrým zabezpečením zahrnujícím mimo jiné bezpečnostní petlici. Lokalita s výbornou dostupností (garáž se nachází hned u sjezdu z ulice Rudná, autobusová zastávka U Rozvodny je vzdálená 100 metrů od garáže - linka 21,81,92). V případě zájmu je nutno složit dvouměsíční kauci + nájem + administrativní poplatek.

Parametry nemovitosti

Cena
1 500 Kč /za měsíc
Aktualizováno
1. 12. 2021
Adresa
Rozumova, Ostrava, Vítkovice
ID
781963
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
19 m2
Vybaveno
Ne
Druh objektu
Řadový
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 12 lidí

Prodejce

Bc. Pavlína Vlčková

Bc. Pavlína Vlčková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu garáží v Ostravě?

Podobné nemovitosti