Prodej pozemku pro bydlení, Mečeříž, 800 m2

Mečeříž

2 500 Kč /za metr čtvereční HYPOTÉKA od 9 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Mečeříži

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Igor Kollár

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k pozemku

Stavební pozemek, Mečeříž, okres Mladá Boleslav

Prodej stavební parcely v Mečeříži, okres Mladá Boleslav. Pozemek o výměře 800-1000 m2, který se v případě zájmu nechá vyměřit na základě geometrického plánu. Na pozemku se dle regulativ stavebního úřadu dá postavit RD s maximálně dvěma nadzemními podlažími. Obec má vodovod i kanalizaci. Bližší informace u realitního makléře.

Parametry pozemku

Cena
2 500 Kč /za metr čtvereční Spočítat hypotéku
Aktualizováno
13. 10. 2021
Adresa
Mečeříž
ID
6215
Plocha nemovitosti
800 m2
Elektřina
400V
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
Dálnice
Voda
Dálkový vodovod

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Ka – New Generation Reality s.r.o.

Vodárenská 3463, Mělník

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 4 lidí

Prodejce

Jaroslava Gabrielová

Jaroslava Gabrielová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Mečeříži?

Podobné nemovitosti