Pronájem pozemku pro komerční výstavbu, Mukařov, Choceradská, 1200 m2

Choceradská, Mukařov

13 500 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prověřené firmy v Mukařově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Finest Consulting s.r.o.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Rekonstrukce bytů

Zednické práce

Architekt

Informace k pozemku

Nabízíme k pronájmu pozemek o celkové výměře 1.200 m2, který se nachází v samém centru obce Mukařov u Říčan. Přes ulici supermarket nebo autosalon, v okolí kombinace komerčních provozů (zejména v polyfunkčních stavbách) a bydlení (v bytech i rodinných domech). Komerčně dobře zavedená adresa při hlavním kruhovém objezdu (křížení komunikací směr Praha - Kutná Hora nebo Český Brod - Ondřejov). Pronájem na maximálně 3 roky!

Parametry pozemku

Cena
13 500 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Aktualizováno
20. 1. 2022
Adresa
Choceradská, Mukařov
ID
N02662
Plocha nemovitosti
1200 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Obchodsrealitami.cz

Za valem 1497/6, Praha

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 5 lidí

Prodejce

Michal Kocourek

Michal Kocourek

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu pozemků pro komerční výstavbu v Mukařově?

Podobné nemovitosti