Prodej ostatní, Přerov - Přerov I-Město, Tománkova

Tománkova, Přerov - Přerov I-Město

699 000 Kč HYPOTÉKA od 2 478 Kč /za měsíc

(včetně provize RK)

Prověřené firmy v Přerově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Hana Komárková

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Okna a dveře

Rekonstrukce bytů

Kompletní realizace staveb

Informace k nemovitosti

Prodej garáže 17 m² Přerov, Tománkova

Garáž se nachází na atraktivním místě na ulici Tománkova – jedná se o krytý uzamčený objekt s přístupem na dálkové ovládání přes mobilní telefon. Garáž je umístěna v prvním patře a je uzpůsobena i pro větší automobil jako je např. SUV. V garáži je elektřina a v objektu se jsou kompresory a sociální zázemí s toaletami. Celý objekt je po rekonstrukci.
Bližší informace v kanceláři GALERIE REALIT s.r.o.

Parametry nemovitosti

Cena
Poznámka k ceně
včetně provize RK
Aktualizováno
11. 10. 2021
Adresa
Tománkova, Přerov - Přerov I-Město

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

GALERIE REALIT, s.r.o.

Jiráskova 647/3, Přerov

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Kateřina Zvonková

Kateřina Zvonková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje ostatních v Přerově?