Prodej chaty, Praha - Troja, Nad Trojou, 35 m2

Nad Trojou, Praha 8, Troja

1 750 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 6 203 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Praze 8

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Melior Invest

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Architekt

Rekonstrukce bytů

Informace k domu

Prodej krásné chaty v pražské Troji.

Zprostředkovávám prodej velmi pěkné nadstandartní dřevostavby chaty vystavěné na nádherném místě v zahrádkářské osadě v Praze 8- Troji.

Chata byla zhotovena na zakázku specializovanou firmou v roce 2011 a to z masivních kvalitních dřevomateriálů. Chata má zastavěnou plochu 35 m2 a tři obytné místnosti (velký obývací pokoj a dvě ložnice). Chata je vytápěna výkonnými kamny na dřevo. V obývacím pokoji je příprava na kuchyňskou linku (přívod vody a připraven odpad). Součástí prodeje je i vybavení masivním stolem a lavicemi. Okna jsou zajištěna dřevěnými okenicemi a bezpečnostními mřížemi. U chaty je prostorná zastřešená veranda 10 m2. Pod částí chaty jsou dva úložné prostory a pod terasou z boční části jsou vybudované tři zděné technické místnosti.

Součástí prodeje chaty je i přenechání současného pronájmu zahrady o výměře 200 m2 (v současné době bezplatného) s krásným výhledem na Prahu. Na pozemek je zavedena pitná voda se sezonním provozem (jaro-podzim). Elektřina v osadě k dispozici není, ale vzhledem k jižní orientaci pozemku a tedy značnému slunečnímu osvitu, bude určitě možné vemi úspěšně využít např. solární ostrovní systém. Pozemek je oplocený pod uzamčením, stejně jako celá zahrádkářaská osada. Parkování automobilu je možné před osadou.

Dlouhodobě se specializuji na zprostředkování prodeje chat a zahrad v Praze a okolí.

Parametry domu

Cena
1 750 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
10. 10. 2021
Adresa
Nad Trojou, Praha 8, Troja
ID
500/1825
Stavba
Dřevěná
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
35 m2
Vybaveno
Ano
Typ objektu
Přízemní
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha budovy
35 m2
Podlahová plocha
35 m2
Plocha nemovitosti
200 m2
Plocha zahrady
200 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Finanční a realitní servis

Osvobozených politických vězňů 656, Kladno

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 417 lidí

Prodejce

Podvolecký Roman

Podvolecký Roman

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Praze 8?