Prodej rodinného domu, Olomouc, Ctiradova, 165 m2

Ctiradova, Chomoutov

Cena na vyžádání /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prověřené firmy v Olomouci

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Martin Šlajs

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Elektrikářské práce

Kompletní realizace staveb

Informace k domu

Prodej RD v obci Chomoutov

Se souhlasem majitele vám nabízíme prodej rodinného domu, který se nachází v obci Olomouc-městské části Chomoutov, vzdálené pouhých 5km od města Olomouce.

Jedná se o dům, který je v původním stavu a je určený k celkové rekonstrukci. Dispozičně se jedná o přízemní dům o velikosti 3+1, s možností rozšíření o další pokoje. Jeho součástí je dvorek, garáž, která je využívána jako dílna. Dům je ve fázi vyklízení.

I když dům potřebuje celkovou rekonstukci, nabízí se zde možnost hezkého bydlení s úpravami dle svých představ. Dvorek můžete využívat k příjemnému posezení a grilování.V případě zájmu je možné zbouráním přilehlé části domu, dvorek zvětšit nebo naopak rozšířit o další místnosti. Vytápění bylo řešeno plynovým kotlem, voda ja obecní nebo studna.

Pokud hledáte bydlení mimo město a nechcete již bydlet v paneláku na sídlišti, tak pak neváhejte a zavolejte si o bližší informace k této nemovitosti. Obec Chomoutov je jedna z městských částí Olomouce s velmi výbornou dostupností do města.

Tímto vás zvu na prohlídku a těším se na spolupráci s vámi.

Parametry domu

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Aktualizováno
8. 10. 2021
Adresa
Ctiradova, Chomoutov
ID
276/4802
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Plocha užitná
165 m2
Typ objektu
Patrový
Plocha budovy
260 m2
Podlahová plocha
165 m2
Plocha nemovitosti
425 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Dalphen Reality

28. října 1584/281, Ostrava

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 471 lidí

Prodejce

Hukelová Dagmar

Hukelová Dagmar

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Olomouci?

Podobné nemovitosti