Pronájem restaurace, Praha - Staré Město, U milosrdných, 472 m2

U milosrdných, Praha 1, Staré Město

50 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prověřené firmy v Praze 1

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Pavel Čech

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Architekt

Rekonstrukce bytů

Informace k nemovitosti

Restaurační zařízení v úžasných prostorách Anežského kláštera.

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu restaurační zařízení v úžasných prostorách Anežského kláštera.

Výměry jednotlivých prostor: zázemí celkem 157,4 m2 (114,5 m2 v přízemí, 42,9 m2 v 1.PP), prostory pro hosty celkem 230 m2 (135,2 m2 v přízemí, 94,8 m2 v 1.PP), k tomu k dispozici zahrádka o velikosti 85 m2 a pro případ velkých akcí i společné toalety s galerií kláštera. Nájemní smlouva na dobu pěti let s případnou možností prodloužení nájmu o tři roky. Nájem činí 50.000,-Kč/měs. bez DPH + podílová složka ve výši 2% z dosažených tržeb. Služby jsou zálohově 30.000,-Kč/měs. bez DPH. Neplatíte provizi RK!

Podmínky a bližší specifika pronájmu:
Budoucí nájemce Prostor sloužících k podnikání bude povinen před uzavřením Nájemní smlouvy předložit budoucímu pronajímateli:

koncept restauračního zařízení / gastronomické provozovny v Prostorech sloužících k podnikání respektující následující podmínky:

Restaurační zařízení je doporučeno provozovat pod názvem Restaurace NGP - ANEŽKA, k jehož užívání bude (v ceně nájemného) poskytnuta nájemci licence. Použití jiného názvu je podmíněno souhlasem pronajímatele. Samotný provoz musí korespondovat s novým vizuálním stylem Národní galerie v Praze (NGP). Stejně tak v ceně nájemného bude licence k pronajímatelem poskytnutým vizuálním návrhům prvků sjednocujícím gastronomické provozovny v prostorech NGP (zejména se jedná o návrh vzhledu slunečníků, nábytku na zahrádky, kelímky, výzdobu interiérů, které bude nájemce povinen využívat).

Pronajímatel očekává návrh konceptu takového restaurační zařízení, které bude vysokým standardem služeb a dostupnou cenovou úrovní vyhovovat návštěvníkům NGP, potažmo široké domácí i zahraniční veřejnosti, jakož i zaměstnancům pronajímatele.

Koncept musí obsahovat návrh provozu restaurace s přiměřenou nabídkou teplých, studených jídel a nápojů. Pronajímatel zásadně upřednostňuje čerstvé pečivo a na místě připravovaná jídla z čerstvých surovin.

Restaurační zařízení svým vybavením a vizuální kulturou musí naplňovat vysoké estetické standardy, musí korespondovat s firemní identitou pronajímatele s cílem tlumočit veřejnosti vizi NGP jako přátelské, otevřené a moderní instituce.

Pronajímatel požaduje nekuřácký provoz, jazykovou kompetenci obsluhujícího personálu, možnost placení platebními kartami a otevírací dobu každý den minimálně od 10 do 18 hodin, v letních měsících do 22 hodin. Provoz musí být zapojen do slevového programu NGP.

NGP v návaznosti na novou obchodní strategii usiluje o rozšíření a podstatné zlepšení návštěvnických služeb, potažmo i kvality restauračních provozů v galerijních budovách tak, aby se jejich nabídka primárně obracela k návštěvníkům NGP.

Předložený koncept musí obsahovat textovou část a vizualizaci architektonicko-výtvarného řešení interiéru a exteriéru a návrh cen jídelního a nápojového lístku.

Bližší informace ochotně sdělí makléř nabídky.

Parametry nemovitosti

Cena
50 000 Kč /za měsíc
Aktualizováno
19. 10. 2021
Adresa
U milosrdných, Praha 1, Staré Město
ID
R518786
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
472 m2
Typ objektu
Přízemní
Plocha nemovitosti
85 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

REALITY 5

Sokolovská 73/63, Praha

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 5 lidí

Prodejce

Drnek Jan

Drnek Jan

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu restarací v Praze 1?

Podobné nemovitosti