Pronájem obchodního prostoru, Chrudim, Dašická, 1400 m2

Dašická, Chrudim IV

120 Kč /za metr čtvereční Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prověřené firmy v Chrudimi

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Jitka Komínková

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Zednické práce

Informace k nemovitosti

Pronájem obchodních prostor, Chrudim

Připravujeme pronájem obchodního prostoru o celkové ploše 1400m2 v jednopodlažní budově,která jsou vhodná pro obchodní činnost, skladování, provozování eshopu, distribuční centrum. Samostatně stojící objekt se nachází u hlavní komunikace směrem do Pardubic. K dispozici jsou 3 prodejny o rozloze 345m2, 111m2, 420m2, několik kanceláří, sociálního zařízení, kuchyňka, skladovací plochy, úklidová místnost. Prostor možno využít se stávajícími sádrokartonovými příčkami či dispozičně uspořádat dle potřeby potenciálního nájemce. Vytápění a ohřev vody jsou dálkově z centrálního zdroje. Objekt je umístěn v oploceném areálu, vstupy a výjezdy v úrovni vozovky. Před halou je zpevněný povrch pro parkovací stání a dostatečný prostor i pro kamiony. Cena nájmu je k jednání 120Kč/m2/měsíc + energie + kauce a služby. Cena je uvedena bez DPH. Prostory v současné době nejsou využívány lze je tedy pronajmout ihned.Upozorňujeme, že nebyl majitelem nemovitosti předložen průkaz energetické náročnosti a proto uvádíme třídu G. V případě dotazů nebo prohlídky neváhejte kontaktovat makléře.

Parametry nemovitosti

Cena
120 Kč /za metr čtvereční
Aktualizováno
5. 10. 2021
Adresa
Dašická, Chrudim IV
ID
265
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
1400 m2
Vybaveno
Ne
Typ objektu
Přízemní
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha budovy
1542 m2
Plocha nemovitosti
1400 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Realitní kancelář KUBÁT

K Májovu 1262, Chrudim

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 4 lidí

Prodejce

Radka Zelenková

Radka Zelenková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu obchodních prostorů v Chrudimi?

Podobné nemovitosti