Pronájem pozemku pro komerční výstavbu, Prostějov, Brněnská, 1500 m2

Brněnská, Prostějov

7 500 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prověřené firmy v Prostějově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Jana Račková

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Zednické práce

Informace k pozemku

Nabízíme k pronájmu polovinu oploceného zpevněného pozemku na frekventované ulici Brněnská. Druhá polovina pozemku je v nájmu jiného subjektu. Pozemek je určen ke komerčnímu využití. Vjezd na pozemek je bránou přímo z hlavní cesty. Pozemek je kompletně zpevněn povrch štěrk. Pozemek byl v minulosti využíván jako autobazar, poslední nájemník pozemek využíval pro stavbu obytných maringotek a parkování karavanů. Pozemek je vhodný např. pro parkování vozů, karavanů, sklad materiálu apod.

Nájemné 7.500,- Kč/měs. Jistota (vratná kauce) 7.500,- Kč. Provize RK 7.500,- Kč. K užívání ihned.

Parametry pozemku

Cena
7 500 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Aktualizováno
6. 1. 2022
Adresa
Brněnská, Prostějov
ID
509/3718
Plocha nemovitosti
1500 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

CM reality

Poděbradovo nám. 980/11, Prostějov

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 6 lidí

Prodejce

Ing. David Foretek

Ing. David Foretek

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu pozemků pro komerční výstavbu v Prostějově?