Prodej chaty, Káraný, 30 m2

Káraný

975 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 3 456 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Káraném

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Finest Consulting s.r.o.

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Architekt

Zednické práce

Rekonstrukce bytů

Informace k domu

Prodej chaty v obci Káraný.

Zprostředkovávám prodej montované přízemní chaty o zast. ploše 30 m2 v chatové osadě obce Káraný (ul. U Železničního mostu). Součástí prodeje chaty je i dlouhodobý bezproblémový pronájem rovinné oplocené zahrady o výměře 291 m2 za roční nájemné ve výši 5.820.- Kč od obce. Na pozemek pod chatou je ze zákona předkupní právo pro majitele chaty.

V chatě se nachází zádveří, předsíň s kuchyňkou a dva pokoje. Malé podkroví s možností využití jako úložný prostor. Do chaty je zavedena elektřina s vlastním elektroměrem. Chata je vytápěna kamny na TP a sporáčkem s možností vaření. Na zahradě je kopaná studna s čerpadlem.

Příjezd autem možný a na pozemku lze i vybudovat vlastní stání s vjezdovými vraty. V blízkosti chaty je možnost rybolovu, koupání , cyklostezky, turistika.

Jedná se o velmi klidnou lokalitu.

Specializuji se dlouhodobě na prodej chat a zahrad v okolí Prahy a v Praze.

Parametry domu

Cena
975 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
2. 10. 2021
Adresa
Káraný
ID
499/1825
Stavba
Montovaná
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
30 m2
Typ objektu
Přízemní
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha budovy
30 m2
Podlahová plocha
30 m2
Plocha nemovitosti
291 m2
Plocha zahrady
291 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Finanční a realitní servis

Osvobozených politických vězňů 656, Kladno

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 29 lidí

Prodejce

Podvolecký Roman

Podvolecký Roman

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Káraném?