Prodej chaty, Praha - Stodůlky, Ke Konstruktivě, 18 m2

Ke Konstruktivě, Praha 5, Stodůlky

799 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 2 832 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Praze 5

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Melior Invest

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Architekt

Rekonstrukce bytů

Žaluzie

Informace k domu

Prodej zděné chaty v Praze 13- Stodůlkách.

Zprostředkovávám prodej přízemní, zděné a podsklepené chaty o zast. ploše 18 m2 v žádané zahrádkářské osadě v Praze 13- Stodůlkách. Chata sestává z předsíně a obytné místnosti. Do chaty je zavedena elektřina, pitné sezonní voda je na zahradě. Chata má řešené vytápění kamny se samostatným komínem. Součástí prodeje chaty bude i přenechání pronájmu rovinné zahrady o výměře 308 m2 za roční nájemné cca 3.400.- Kč. Za chatou je přistavená prostorná kolna se vstupem do sklepa. Chata je celá podsklepena. Jednorázový vstupní poplatek do osady činí 3.000.- Kč. Parkování automobilu je možné před osadou nebo na uzamčeném osadním parkovišti. V osadě jsou k dispozici toalety. Specializuji se dlouhodobě na prodej chat a zahrad v Praze a okolí.

Parametry domu

Cena
799 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
6. 10. 2021
Adresa
Ke Konstruktivě, Praha 5, Stodůlky
ID
461/1825
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
18 m2
Typ objektu
Přízemní
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha budovy
18 m2
Podlahová plocha
18 m2
Plocha nemovitosti
308 m2
Plocha zahrady
308 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Finanční a realitní servis

Osvobozených politických vězňů 656, Kladno

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 12 lidí

Prodejce

Podvolecký Roman

Podvolecký Roman

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Praze 5?