Prodej výroby, Habartice, 1700 m2

Habartice

5 400 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 19 142 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Habarticích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Šárka Beranová

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Zednické práce

Okna a dveře

Malíři

Informace k nemovitosti

Komerční objekt, Habartice, okres Liberec

Prodej komerčního objektu včetně dvou bytů, Habartice, okres Liberec. Skladová hala po rekonstrukci v roce 2017, výměra 916 m zastavěné plochy o rozměrech cca 97 x 14 m2, výška vjezdu do vrat 2,88 m, celková výška v přízemí 3,2 m, k využití je i podkroví cca 800 m2 s výtahem. K dispozici jistič 45 A, připojení na obecní vodovod, jímka s revizí 20 x 6 m. Požární zabezpečení, kamerový systém a možnost hlídání. V objektu se nachází kancelář a dvě bytové jednotky 3+kk o rozloze 55 m2 a 49,4 m2, zatepleno. Dále lze vytvořit dalších šest bytových jednotek. Prostorné zpevněné venkovní plochy a parking. Snadná dostupnost pro kamiony a nákladní automobily, včetně pohodlného parkování, automatická vjezdová brána, částečně oploceno. V obci je škola, školka, lékař. Tento původně zemědělský objekt nabízí pokračování v zemědělské výrobě, případně dobrý příjem z pronájmu. Lze zakoupit i jako s.r.o.

Parametry nemovitosti

Cena
5 400 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
23. 9. 2021
Adresa
Habartice
ID
6059
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
1700 m2
Vybaveno
Ano
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha budovy
916 m2
Plocha nemovitosti
4050 m2
Elektřina
400V
Topení
Lokální elektrické
Telekomunikace
Internet
Doprava
Vlak
Voda
Dálkový vodovod
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Ka – New Generation Reality s.r.o.

Vodárenská 3463, Mělník

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 5 lidí

Prodejce

Jaroslava  Holíková

Jaroslava Holíková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje výroby v Habarticích?

Podobné nemovitosti