Prodej chaty, Praha - Veleslavín, Nad stanicí, 20 m2

Nad stanicí, Praha 6, Veleslavín

875 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 3 102 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Praze 6

Žaluzie

Rekonstrukce bytů

Informace k domu

Prodej pěkné chaty v Praze 6- Veleslavíně.

Zprostředkovávám prodej podsklepené chaty v zahrádkářské osadě a v žádané lokalitě Praha 6- Veleslavín.

Jedná se o podklepenou dřevostavbu s podkrovím o zast. ploše 12 m2 a užitné ploše 20 m2. Chata je před dokončením. K chatě je přistavena velká pergola z masivu (taktéž před dokončením). Nad pergolou bude poté možné vybudovat pěknou terasu se vstupem přímo z chaty. Pod chatou je zděný sklep 6 m2 se samostatným vchodem.

Do chaty je zavedena elektřina 230 V s vlastním elektroměrem, na zahradě je přívod pitné vody se sezónním provozem (jaro- podzim). V přízemí chaty je obytná část s kuchyňským koutem, v podkroví ložnička až pro 4 osoby. Chata se prodává včetně vybavení v ceně.

Součástí prodeje chaty je i přenechání pronájmu pěkné rozlehlé zahrady o výměře 530 m2 za roční nájemné ve výši 5.882.- Kč. Na zahradě je množství plodících ovocných stromů a keřů, záhony pro pěstování, dětský dřevěný domeček, dřevěný domek s chemickou toaletou a vířivka.

Jedná se o velmi pěkné a klidné místo u lesa s výhledem. Metro Veleslavím a žst. Veleslavín se nacházejí jen cca 700 m od chaty. Parkování automobilu je možné před osadou.

Specializuji se dlouhodobě na prodej chat a zahrad v Praze a okolí.

Parametry domu

Cena
875 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
17. 10. 2021
Adresa
Nad stanicí, Praha 6, Veleslavín
ID
498/1825
Stavba
Dřevěná
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
20 m2
Vybaveno
Ano
Typ objektu
Přízemní
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha budovy
12 m2
Podlahová plocha
20 m2
Plocha nemovitosti
530 m2
Plocha zahrady
530 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Finanční a realitní servis

Osvobozených politických vězňů 656, Kladno

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 41 lidí

Prodejce

Podvolecký Roman

Podvolecký Roman

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Praze 6?