Prodej chaty, Praha - Hlubočepy, Devonská, 12 m2

Devonská, Praha 5, Hlubočepy

745 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 2 641 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Praze 5

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Melior Invest

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Architekt

Rekonstrukce bytů

Žaluzie

Informace k domu

Prodej chatky v Praze 5- Hlubočepích.

Zprostředkovávám prodej zánovní zahradní dřevostavby chatky o ploše 12 m2 v žádané zahrádkářské osadě Barrandov v Praze 5- Hlubočepích. Součástí prodeje je i přenechání pronájmu zahrady o výměře 500 m2 za roční nájemné cca 4.000.- Kč.

Chatka se prodává včetně vybavení: nová válenda,nábytek, plynová kamna Pohoda, plynový vařič, zahradní nářadí. Na pozemku je přívod pitné vody (v provozu jaro-podzim). Elektřina k dispozici není, lze pořídit solární systém.

Součástí prodeje je také nová prostorná pergola s posezením, domek se suchou toaletou, ohniště, oplocení, vzrostlé ovocné a okrasné stromy, záhonky. Pozemek je oplocený se vst.uzamykatelnou branku. Pozemek je z části před chatou rovinný, v další části terasovitý s možností zřízení záhonů a pěstování.

Jedná se o klidné místo u lesa s dostatkem soukromí.

Specializuji se dlouhodobě na prodej chat a zahrad v Praze a okolí.

Parametry domu

Cena
745 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
6. 10. 2021
Adresa
Devonská, Praha 5, Hlubočepy
ID
497/1825
Stavba
Dřevěná
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
12 m2
Vybaveno
Ano
Typ objektu
Přízemní
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha budovy
12 m2
Podlahová plocha
12 m2
Plocha nemovitosti
500 m2
Plocha zahrady
500 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Finanční a realitní servis

Osvobozených politických vězňů 656, Kladno

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 12 lidí

Prodejce

Podvolecký Roman

Podvolecký Roman

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Praze 5?