Pronájem pozemku, Olomouc, 414 m2

Olomouc

Cena na vyžádání Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(+ provize RK 10.285 vč. DPH)

Prověřené firmy v Olomouci

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Martin Šlajs

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Zednické práce

Elektrikářské práce

Informace k pozemku

Minimální délka nájmu 1 rok. Elite real service s.r.o. Vám nabízí v zastoupení majitele pronájem pozemku na ulici Okružní, Olomouc. Plocha pozemku 414 m2, rozměry 36 m x 11,5 m. Jedná se o rovinatý zatravněný pozemek viditelný z frekventované silnice, oplocen s uzamykatelnou bránou. Na plotě umístěna reklamní plachta, která bude zachována . Dle územního plánu je pozemek veden jako plocha smíšená obytná. Na pozemku neni přípojka vody ani elektřiny. Vratná kauce majiteli: 10.000,-Kč. Pozemek je situován v blízkosti obchodního centra OC Haná a nákupního centra Kafkova. Rychlý příjezd na dálnici. Největší nabídku novostaveb - nových bytů, byty na prodej, byty k pronájmu a informace o naši dceřinné společnosti - naleznete na našich webových stránkách.

Parametry pozemku

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
+ provize RK 10.285 vč. DPH
Aktualizováno
14. 9. 2021
Adresa
Olomouc
ID
N05299
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
414 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Elite real service, s.r.o.

Horní lán 1327/6a, Olomouc

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 7 lidí

Prodejce

Renata Juránková Mgr. Zdeněk Gaďourek

Renata Juránková Mgr. Zdeněk Gaďourek

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu pozemků v Olomouci?