Prodej rodinného domu, Bystřice pod Hostýnem, Chaloupky, 121 m2

Chaloupky, Bystřice pod Hostýnem

7 937 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 37 825 Kč /za měsíc

(Cena na dotaz v realitní kanceláři.)

Prověřené firmy v Bystřici pod Hostýnem

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Jan Mudrák

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Služby pro renovaci koženého čalounění

Informace k domu

Zprostředkujeme Vám výstavbu rodinného domu na klíč typu Benefit125 o celkové podlahové výměře 121 m² v Bystřici pod Hostýnem v místní části Rychlov, na pozemku o celkové ploše 1867 m². Dům moderního vzhledu je typ rodinného domu vhodný do rovinatého, ale i mírně svažitého terénu. Jedná se o dřevostavbu a nabízí se ve variantě na klíč. Zastavěná plocha domu je 81 m² a podlahová výměra 121 m² s možnou variabilitou vnitřního prostoru o dispozici 4+kk nebo 5+kk. Uvedená cena domu obsahuje projektovou dokumentaci, základovou desku, kompletní stavba na klíč a předána po kolaudaci k okamžitému užívání, včetně DPH. Ilustrativní foto domu. Délka výstavby je 7 měsíců od vydání stavebního povolení. Financování zajistíme jak na pozemek, tak i na dům. Doporučujeme prohlídku našich rozestavěných domů. Ev. číslo: 29270.

Parametry domu

Cena
7 937 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Cena na dotaz v realitní kanceláři.
Aktualizováno
28. 2. 2022
Adresa
Chaloupky, Bystřice pod Hostýnem
ID
29270
Stavba
Dřevěná
Stav objektu
Ve výstavbě
Plocha užitná
121 m2
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Plocha budovy
81 m2
Podlahová plocha
121 m2
Plocha nemovitosti
1867 m2
Třída energetické náročnosti
A - Mimořádně úsporná
Ukazatel energetické náročnosti
37 kWh/m2 za rok

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 35 lidí

Prodejce

Vladimír Gavenda - člen Realitní Komory ČR

Vladimír Gavenda - člen Realitní Komory ČR

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Bystřici pod Hostýnem?

Podobné nemovitosti