Royal vision banner

Prodej kanceláře, Brno, Jemelkova, 130 m2

Jemelkova, Starý Lískovec

8 695 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 30 822 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Brně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Libor Bukáček

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Návrhy Interiérů

Informace k nemovitosti

Prodej polyfunkčního objektu v Brně-Starém Lískovci

V zastoupení majitele si dovolujeme nabídnout téměř dokončenou novostavbu administrativní budovy situované na ulici Jemelkova ve Starém Lískovci. Stavba se předá kupujícímu jako zkolaudovaná s předpokládaným termínem dokončení jaro 2022.

Je rozdělena na dva samostatné celky, které mohou být užívány jedním či více subjekty. Proto lze část objektu využít pro činnost majitele (vzorková prodejna se soc. zázemím a skladem/ordinace), zbývající část v patře pronajímat, nebo si zde vytvořit zázemí s bydlením.

Stavba je dvoupodlažní se sedlovou střechou bez podsklepení. Celková plocha pozemku činí 120 m2, zastavěná plocha 60 m2, 2.NP o ploše 70 m2, výška hřebene 8,2 m nad terénem.

Před objektem bude vybudována zpevněná parkovací a manipulační plocha ze zámkové dlažby navazující přes stávající chodník až na asfaltovou komunikaci s novým sjezdem.

Objekt je připojený na dešťovou a splaškovou kanalizaci, na vodu, plyn a elektřinu 220/400 V.

Objekt je zasazen mezi ulicemi Jemelkova a Kyjevská, v blízkosti je možnost parkování také na veřejném parkovišti, zastávka MHD je před objektem, kde dopravu zajišťuje šest autobusových spojů, vč. nočního a tři tramvajové linky.

Parametry nemovitosti

Cena
8 695 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
7. 10. 2021
Adresa
Jemelkova, Starý Lískovec
ID
1591/2875
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
130 m2
Typ objektu
Patrový
Plocha nemovitosti
120 m2
Třída energetické náročnosti
B - Velmi úsporná
Ukazatel energetické náročnosti
147 kWh/m2 za rok

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Realitní kancelář Oknorealit

Žerotínovo nám. 15, Přerov

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 4 lidí

Prodejce

Kolář Miloš

Kolář Miloš

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje kanceláří v Brně?

Podobné nemovitosti