Pronájem výrobních prostor, Kraslice, Čs. armády, 2070 m2

Čs. armády, Kraslice

Cena na vyžádání /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(Cena k doptání v RK)

Prověřené firmy v Kraslicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Voda - topení - plyn

Informace k nemovitosti

Pronájem výrobního objektu v Kraslicích, ul. Čs. armády

Nabízíme k pronájmu výrobní objekt o zastavěné ploše 1.448 m2, který se nachází v Kraslicích v okrese Sokolov v Karlovarském kraji, 29 km severozápadně od Karlových Varů a 3 km od německých hranic. Pozemek je o rozloze 4.600 m2. V přízemí budovy se nachází kancelářské prostory, sociální zařízení, nákladní výtah a velká výrobní hala (558 m2). V prvním podlaží je k dispozici velká výrobní hala (621) m2 a menší výrobní hala(231 m2), kancelářské prostory, sociální zařízení, skladové prostory. Možnost pronájmu celé budovy nebo její části. Vytápění zajišťuje plynový kotel. Na pozemku je několik zpevněných ploch určených např. pro nakládku. Majitel požaduje nájemné, vratnou kauci ve výši dvou nájmů + provize RK. Spotřebu elektriky, vody a plynu si nájemce hradí sám. Pro více informací kontaktujte makléře.

Parametry nemovitosti

Cena
Cena na vyžádání
Poznámka k ceně
Cena k doptání v RK
Aktualizováno
7. 7. 2021
Adresa
Čs. armády, Kraslice
ID
753635
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
4600 m2
Vybaveno
Ne
Lokalita objektu
Centrum obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha budovy
1448 m2
Podlahová plocha
2070 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo M&M reality

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 41 lidí

Prodejce

Kateřina Gvardová

Kateřina Gvardová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu výrobních prostor v Kraslicích?

Podobné nemovitosti