Pronájem kanceláře, Karlovy Vary - Rybáře, Majakovského, 19 m2

Majakovského, Karlovy Vary, Rybáře

160 Kč /za metr čtvereční / měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prověřené firmy v Karlových Varech

Finance a pojištění

Finance a pojištění

PETR VOLEK

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Voda - topení - plyn

Informace k nemovitosti

Pronájem kanceláří, Karlovy Vary, Rybáře

Nabízíme k pronájmu kanceláře v moderní 5-ti podlažní administrativní budově v Karlových Varech – Rybářích vzdálené cca 600 m od centra města a 300 m od silničního průtahu ve směru Praha či Cheb. Vedle budovy je nově vybudovaný park a v blízkosti se nachází autobusové zastávky MHD. V nabídce jsou kanceláře o různých velikostech od 8 m2 do 77 m2. Na každém patře je k dispozici společná kuchyňka a WC. V celé budově je instalován profi internet – Wifi, objekt je kamerově hlídán a do budovy je 24 hod. přístup. V budově se nachází velký konferenční sál pro 25 lidí s kompletním technickým vybavením a dále malý konferenční sál pro 10 lidí. V přízemí je služba recepce pro příjem pošty s vlastní tel. ústřednou. Budova je opatřena nehlučným hydraulickým výtahem. Parkování pro klienty před budovou a dále je možné parkování vozidel za úhradu v sousedním parkovacím domě. V budově je pobočka Komerční banky, copy centrum, kadeřnictví a další. Provize RK (jeden studený nájem). Další bližší info v RK.

Parametry nemovitosti

Cena
160 Kč /za metr čtvereční / měsíc
Aktualizováno
22. 3. 2021
Adresa
Majakovského, Karlovy Vary, Rybáře
ID
2
Stavba
Skeletová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
19 m2
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Státní/obecní

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Kreal

Jabloňová 249/4, Karlovy Vary

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 21 lidí

Prodejce

Radovan Kadečka

Radovan Kadečka

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu kanceláří v Karlových Varech?

Podobné nemovitosti