Igor Kollár banner

Prodej kanceláře, Praha - Modřany, Mezi vodami, 103 m2

Mezi vodami, Praha, Modřany

7 959 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 32 875 Kč /za měsíc

(včetně DPH)

Prověřené firmy v Praze 4

Rekonstrukce bytů

Architekt

Informace k nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji zcela nový, moderní nebytový prostor o výměře 105,5 m2, č. 2.206, vhodný pro jakýkoliv komerční provoz respektující umístění v rezidenčním objektu. Ideální pro kanceláře, ordinaci, služby. Orientace prostoru je na Z,S,J. Součástí prodeje je i podíl na společných prostorech a zázemí.

Přístup do 1. patra je vchodem a schodištěm/výtahem odděleným od provozu zbylého domu (byty). Možnost přikoupení venkovního parkovacího stání.

Umístění prostor v 2. NP nového domu v ulici Mezi vodami oslovuje jak vlastníky a uživatele nových bytů v našem projektu a stávající obyvatele rezidenční čtvrti Belarie Park I., tak velkou skupinu lidí žijících v Modřanech.

V blízkosti najdete veškerou občanskou vybavenost (obchody, školy i školky, restaurace, kino a další služby). Lokalita také nabízí výbornou dopravní dostupnost - v bezprostřední vzdálenosti je tramvajová zastávka Belárie s napojením na metro C a B a zastávka autobusu MHD s rychlým a přímým spojením do centra Prahy včetně nočního spoje.


Pro více informací navštivte naše webové stránky, nebo se přijďte poradit do prodejního centra do 16. patra u Sluncové 666/12a, Praha 8.

Parametry nemovitosti

Cena
7 959 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně DPH
Aktualizováno
14. 4. 2021
Adresa
Mezi vodami, Praha, Modřany
ID
2.206
Stavba
Skeletová
Stav objektu
Novostavba
Plocha užitná
105 m2
Patro
2. z 6
Vybaveno
Ne
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Podlahová plocha
103 m2
Třída energetické náročnosti
B - Velmi úsporná
Ukazatel energetické náročnosti
50 kWh/m2 za rok
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Dlážděná, Asfaltová
Doprava
Silnice, MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Výtah
Parkování

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Sekyra Group, a.s.

U Sluncové 666/12a , Praha 8

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 12 lidí

Prodejce

Jan Mahdal

Jan Mahdal

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje kanceláří v Praze 4?

Podobné nemovitosti