Prodej obchodního prostoru, Lovosice, Máchova, 2298 m2

Máchova, Lovosice

8 950 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 36 968 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Lovosicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Jana Zapletalová - VALfin

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Okna a dveře

Informace k nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivní prodej velkého komerčního areálu, který je situovaný v jižní části města Lovosice. Bývalý areál ZZN s celkovou plochou 2.298 m2 má strategickou polohu pro komerční účely, je situován cca 1,6 km od nájezdu na dálnici D 8 (Praha – Drážďany), a také nedaleko hlavního vlakového nádraží. Celý objekt je oplocený a sestává z: patrové stavby s valbovou střechou sloužící jako administrativní budova (19 x 18 m), na kterou navazuje přízemní budova (8 x 23 m), dále velký sklad (12,5 x 36 m) a dvůr o výměře cca 600 m2 (vhodný pro parkování velkých nákladních aut). Objekt je napojený na veřejný vodovod i kanalizaci, elektrika 220 V/380 V, rozvody plynu - centrální plynové vytápění. V současné době je objekt částečně pronajatý. V okolí se nachází průmyslové stavby – skladová depa. Možnost využití jako sídlo firmy, výrobní či skladový areál či vybudování mycího centra pro kamiony u dálničního sjezdu. Další informace Vám rádi poskytneme při osobní prohlídce. Vzhledem ke skutečnosti, že nebyl předložen Průkaz energetické náročnosti budovy, uvádíme třídu G.

Parametry nemovitosti

Cena
8 950 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
19. 4. 2021
Adresa
Máchova, Lovosice
ID
3590
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
2298 m2
Typ objektu
Patrový
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
2298 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V, 400V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové
Telekomunikace
Telefon, Internet
Doprava
Vlak, Dálnice, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Parkování

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Sika Reality

Pražská 113, Louny

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 15 lidí

Prodejce

Jitka Pavlíčková

Jitka Pavlíčková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje obchodních prostor v Lovosicích?

Podobné nemovitosti