Prodej pozemku pro bydlení, Řehlovice - Dubice, 29926 m2

Řehlovice, Dubice

Cena na vyžádání /za metr čtvereční Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prověřené firmy v Řehlovicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Žaneta Masopustová

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Okna a dveře

Rekonstrukce

Informace k pozemku

Prodej, Pozemky pro bydlení, 10 - 15 RD

Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemky na výstavbu 13 RD, v atraktivní a vyhledávané rekreační oblasti, v blízkosti poutního kostela sv. Barbory v Dubici, 3km od budoucího sjezdu z dálnice D8, 15 minut od Ústí nad Labem a Teplic. Podrobné informace o územní připravenosti, včetně inženýrských sítí, Vám poskytneme na tel. č. 602 389 094.

Parametry pozemku

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Aktualizováno
4. 4. 2021
Adresa
Řehlovice, Dubice
ID
120-128
Stav objektu
Velmi dobrý
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Státní/obecní
Plocha nemovitosti
29926 m2
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Česko-Reality s.r.o.

Rámová 738/4, Praha 1

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 227 lidí

Prodejce

Mgr. Zdeňka Kukalová

Mgr. Zdeňka Kukalová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Řehlovicích?