Prodej chaty, Višňová, 30 m2

Višňová

Rezervováno
2 100 000 Kč HYPOTÉKA od 8 674 Kč /za měsíc
Prověřené firmy v Višňové

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Lucie Novotná

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Podlahy

Elektrikářské práce

Informace k domu

PŘÍBRAMSKO_DŘEVĚNÁ CHATA NA STAVEBNÍM POZEMKU 1.890 M2 PRO RD (REZERVACE)

Dřevěná chata na stavebním pozemku o celkové výměře 1.890 m2 se nachází na Příbramsku v obci Višňová-osada Buda na polosamotě v sousedství lesa a rybníku. V okolí je pouze několik domů tvořících uzavřenou osadu uprostřed lesů. Je to jedinečná příležitost pro bydlení v lůně přírody ale s dobrou dostupností do města Příbrami-10 km či do Prahy-55 km s nájezdem na dálnici ve vzdálenosti 5 km. Ve střediskové obci Višňová je obchod, škola do 1.stupně, školka, zdravotní středisko, sportoviště. Na pozemku je možno postavit rodinný dům s jedním nadzemním podlažím a podkrovím nebo ustupujícím podlažím. Nyní je na pozemku postavena starší dřevěná chata s číslem evidenčním. K pozemku vede komunikace, je zavedena elektřina, nutno vybudovat studnu a jímku. Ideální pro rodinné bydlení či rekreaci v přírodě. Prodej chaty Višňová, stav je uveden jako před rekonstrukcí, umístěný v lokalitě, kde je polosamota, z celkového počtu 1 podlaží, topení je řešeno jako lokální palivové, o ploše 30 m2, pozemek o velikosti 1890 m2, se zastavěnou plochou 30 m2, a zahradou 1860 m2, případně vybírejte i tady, Chaty Příbram, je vybaven či je k dispozici parkování, zahrada, kde v okolí se náchází pošta, supermarket, Škola, Školka, zdravotnická zařízení, blízké okolí lze popsat jako oblast venkovská, mezi IS se můžete těšit na 230V, 400V.

Parametry domu

Stav
Rezervováno
Cena
2 100 000 Kč Spočítat hypotéku
Aktualizováno
4. 12. 2021
Adresa
Višňová
ID
mp-05-1
Stavba
Dřevěná
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Plocha užitná
30 m2
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Polosamota
Vlastnictví
Osobní
Plocha budovy
30 m2
Plocha nemovitosti
1890 m2
Plocha zahrady
1860 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

PULKRÁBEK-RK

Charvátova 247, Příbram

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Inzerát si prohlédlo 778 lidí

Prodejce

Ing. Pulkrábek Miroslav

Ing. Pulkrábek Miroslav

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Višňové?