Realitní software

Poski REAL se slevou 5% u RealityPRO je pro realitní kanceláře, které mají zájem spolupracovat a využívat Poski REAL! Proto neváhejte a využijte tuto akci již dnes.

Poski REAL – realitní software a webové stránky s RealityPro výhodněji

Realitní kanceláře nikdy neměly snadnější volbu, pokud jde o správu a prezentaci svých služeb a nemovitostí na Internetu. Realitní řešení - Software Poski REAL v sobě slučuje realitní software a internetové stránky, čímž se stává dominantním realitním řešením na českém trhu. Webové stránky jsou totiž nezbytným „zobrazovacím zařízením“ realitních nabídek pro realitní kanceláře.

Komplexní řešení 2v1

Největší předností Poski REAL je komplexnost celého řešení, s nímž zákazník získá nejen špičkový realitní software, ale také internetové stránky, přičemž oba komponenty jsou vzájemně plně kompatibilní .V případě Poski REAL přitom zákazník platí pouze za jeden produkt, čímž výrazně ušetří. Webové stránky jsou pro fungování realitní kanceláře nezbytné. Zájemci posuzují podle webu kvalitu a důvěryhodnost kanceláře, a to platí nejen v případě realit. Že tento realitní obojživelník skutečně funguje tak, jak má, dokládá jeho stoupající popularita. Nedlouho po spuštění si Poski REAL získal přízeň více než 100 realitních kanceláří z Česka, včetně takových velikánů, jako jsou RK Evropa nebo RK Fincentrum Reality

V čem je realitní software Poski REAL jiný?

 Poski REAL prochází neustálým vývojem. Pravidelné upgrady a aktualizace programu jsou samozřejmostí. Proto se může realitní software pochlubit například tím, že se zobrazitelný na všech zařízeních (PC, tablet, mobil), kterým se přizpůsobí, je vyroben v tzv. responzivním designu. Jedná se o velikou konkurenční výhodu s příslibem do budoucnosti, protože počet přístupů z mobilních zařízení se neustále zvyšuje.Zadávání nabídek, umístění loga realitní kanceláře do fotografii, párování poptávek s nabídkami, to jsou funkce, které jsou dnes už v realitním softwaru samozřejmostí, výjimkou není ani Poski REAL. Poski REAL, je ale dále. Stal se realitním CRM – ERP systémem. Makléři, tak mohou ukládat své dokumenty do knihovny v softwaru, plánovat si schůzky přes vypracované kalendáře s napojením na Google, hromadně odesílat emaily zájemcům, zapisovat aktivity apod. Funkcí je ale mnohem více, není nic lepšího, než si napsat o více informací – více na  www.realitni-system.com. Co se nesmí opomenout je také možnost způsobu financování. Je možné si licenci pronajmout, nebo jednorázově odkoupit.

 

1. BALÍČEK START - REAL Start přichází s jednoduchými webovými stránkami a základní instalací realitního softwaru. Podrobné informace zde!

 • Ceníková cena = 21 100 Kč
 • Sleva = 5 200 Kč
 • Konečná cena pro Vás = 15 900 Kč bez DPH
 • + 5% SLEVA OD REALITYPRO.EU a 6 měsíců inzerce na portálech REALITYPRO.EU ZDARMA

2. BALÍČEK REAL EASY - REAL Easy splní nároky náročnějších klientů. Modulace programu je pokročilá. Podrobné informace zde!

 • ceníková cena = 42 800 Kč
 • Sleva = 19 900 Kč
 • Konečná cena pro Vás = 27 900 Kč bez DPH
 • + 5% SLEVA OD REALITYPRO.EU a 6 měsíců inzerce na portálech REALITYPRO.EU ZDARMA

3. BALÍČEK REAL KLASIK - REAL Klasik je ideální a námi také doporučené řešení pro realitní kanceláře. Modulace programu je pokročilá s modulem poptávky. Podrobné informace zde!

 • ceníková cena = 77 100 Kč
 • Sleva =  27 200 Kč
 • Konečná cena pro Vás = 49 900 Kč bez DPH
 • + 5% SLEVA OD REALITYPRO.EU a 6 měsíců inzerce na portálech REALITYPRO.EU ZDARMA

Realitní kanceláře nikdy neměly snadnější volbu, pokud jde o správu a prezentaci svých služeb a nemovitostí na internetu. Realitní řešení - software Poski REAL!

 
Počet návštěv: 180510234 | RealityPro © All rights Reserved
TOPlist