REAL PRO

REAL PRO je služba, která Vám odborně prověří vyhlédnutou nemovitost a tím předejdete nečekaným překvapením a výdajům na odstranění případných skrytých závad! Nechte si nemovitost prověřit od odborníka, který Vám vypracuje nezávislý posudek! Profesionální prohlídka odborníka, který posoudí celkový technický stav nemovitosti, ať už bytu či celého domu. Jedná se zejména o posouzení technického stavu vodorovných i svislých nosných prvků, střechy, vlhkostních poměrů, stav kanalizace, vodovodu, elektroinstalace, oken, zateplení, či využití alternativních zdrojů energie u rodinných domů.

 

"Představovali jsme si, že se nastěhujeme a postupně pár nedodělků dokončíme. Věřili jsme inzerátu. Tohle nám ovšem vyrazilo dech," - REAL PRO Vám zajistí seriózní posudek a Vy budete mít jistotu, že nekupujete zajíce v pytli!

 

Jak to funguje?

  • vyhlédnu si nemovitost
  • po prohlídce vím, že ji chci koupit
  • využiji služby REAL PRO a s odborníkem nemovitost projdeme ještě jednou
  • dostanu písemný nezávislý rozbor nemovitosti od odborníka
  • zvážím plusy i mínusy posouzené nemovitosti

Vyplňte níže nezávaznou poptávku služby REAL PRO!

 

Služba REAL PRO je také vhodná pro nemovitosti, které jsou určené k rekonstrukci. Jak poznat, jestli to nebude zmařená investice, protože objekt skrývá mnohem vážnější problémy? A kolik budou tyto opravy stát? Pokud provedete prohlídku REAL PRO a počítáte s celkovou rekonstrukcí objektu, budete rychle znát rámcové náklady na všechny práce, které Vás čekají.

 

LRG ckait LRG osvědčení o autorizaci

Poptávkový formulář

Jméno:*
Příjmení:*
Firma:
E-mail:*
Telefon:
Poznámka:
Pro ověření prosím přepište do pole znaky z obrázku:
Kód: captcha


 
Počet návštěv: 180510245 | RealityPro © All rights Reserved
TOPlist